كسي كه خشنودي مردم را با اين كه خشم خدا در آن است بطلبد خداوند او...
» یادآوری کلمه عبور

 

 

نشست مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان یزد با مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو

در حاشیه سفر وزیر نیرو به استان یزد ، مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق این استان با مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو نشست داشتند .  

نشست مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان یزد با مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو

 

در حاشیه سفر وزیر نیرو به استان یزد ، مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق این استان با مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو نشست داشتند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد ، دکتر صدیقه ببران پس از استماع سخنان مدیران و کارشناسان روابط عمومی صنعت آب و برق ، با اشاره به اهمیت نگاه جدید به موضوع علوم اجتماعی در حوزه روابط عمومی ، داشتن پیوست فرهنگی در فعالیت ها، نگاه جامعه شناختی و اعتماد سازی توسط روابط عمومی ها  را مهم دانست و گفت: شفاف سازی و پاسخگویی مناسب به مردم؛  نیازمند دسترسی آسان به  اطلاعات است که برای همگان یکسان باشد.

وی مدیریت تقاضا و تغییر الگوی مصرف را وظیفه روابط عمومی ها خواند و افزود: برای مدیریت مصرف انرژی باید سبک زندگی مردم تغییرکند و اجرای این ضرورت به دلیل تخصص فرهنگ سازی در روابط عمومی ها مهم و حیاتی است.

دکتر ببران داشتن برنامه استراتژیک و کار سیستمی در روابط عمومی ها را بسیار مهم بیان کرد و گفت : روابط عمومی ها باید ضمن مانیتور کردن نقاط قوت و قابل بهبود و احصا نتایج آن ، استراتژی آینده را تعیین و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنند.

وی با اشاره به اهمیت پژوهش در حوزه روابط عمومی ، به ضرورت ارتباط با رسانه و مردم نیز اشاره داشت و اذعان کرد : کار روابط عمومی ، تکذیب نیست بلکه تعامل و گفتگو با مردم و استفاده از ظرفیت رسانه ها است.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو ،استفاده از نظرات مخاطبان و افکارسنجی را حائز اهمیت خواند و در بخش دوم سخنان خود ، متذکر شد : نگاه  روابط عمومی ها به حوزه روابط عمومی الکترونیک در جامعه کنونی بسیار اهمیت دارد و می بایست خدمات الکترونیک با قابلیت دسترسی آسان به مردم و رسانه ها ارائه شود.

وی به روز بودن و داشتن سرعت عمل در حوزه روابط عمومی را بسیار حیاتی دانست و گفت : یکی از اقدامات جدید وزارت نیرو راه اندازی NIROO TV برای انتشار ویدئوهای آنلاین ازآیین ها و مراسم ها در فضای مجازی است.

این مسئول راه اندازی رادیو اینترنت و برگزاری نشست های دوره ای روابط عمومی از طریق ویدئو کنفرانس را از برنامه های آتی وزارت نیرو بیان کرد و گفت : برگزاری جشنواره ها ونمایشگاه های عرضه توانمندی روابط عمومی ها از برنامه های است که برای پویا تر شدن روابط عمومی ها انجام خواهد گرفت.

وی حمایت مدیران ارشد سازمان ها از روابط عمومی را بسیار حساس و اثربخش خواند و ضمن ارزشمند توصیف کردن اقدامات روابط عمومی ها در فرهنگ سازی مدیریت مصرف خاطرنشان کرد : نگاه ویژه به مخاطبان و طیف مختلف مردم به موضوع مدیریت مصرف از سوی روابط عمومی ها دارای اهمیت بسیار زیادی است.

ببران ایجاد ستاد بحران آب و برق در استان پیش از پیک تابستان را یادآور شد و بر آماده سازی پکیج های آموزشی متنوع براساس مخاطبان مختلف تاکید

منبع خبر:

دیدگاه کاربران
سایر سایت های شرکت

آمار سایت

  • » بازدید امروز: 1,088
  • » بازدید دیروز: 1,791
  • » کل بازدید: 1,225,598
  • » تاریخ آخرین بروز رسانی: 1397/09/22 12:58:06

سال 1397

حمایت از کالای ایرانی